Dolar operasyonu!

Dün yapılan dolar operasyonuna karşı tencere tavacılar hemen klasik bir ağızla merkez bankasını görevden aldı da böyle oldu diyor… Be kardeşim, vardır bir terbiyesizliği bir yanlışı alınmıştır görevden. Bu ülkede darbe girişimi oldu da dolar böyle bir reaksiyon göstermedi. Size ekonomik pencereden anlatsam anlamazsınız ama kirli siyasetin yurt dışına kaçmış vatan haini fetöcuların tüm sosyal medyada yaptığı algı operasyonlarında kullandığı cahilce ve aptalca cümleler. Bunlar işte İstanbul sözleşmesi neden iptal edildi diye serzenişte bulunan.

Be avrupa çocukları, ama kimse HDP’ye kapatma davası açıldı, PKK ya darbeler vuruldu ve sahipleri para operasyonu yapıyor diyemiyor. istanbul sözleşmesi istanbul sözleşmesi…Yahu siz neden takıldınız istanbul sözleşmesine yoksa özgürlüğünüz gidecek diyemi korkuyorsunuz😊?

Tarihinize bir bakın; kadına değeri Türk vermiştir! Dünya tuvalet edebini bile bizden öğrenmiştir! Bu ne Avrupa sevdalılığıdır?… İstanbul sözleşmesi neymiş? Kendi hak hukukumuzu yapamayacak mıyız? Bu kadar aciz miyiz? Burası cumhuriyet değil mi? Bağımlı mıyız biz? …ama desemki size dolara güvenmeyin, bu saman alevi çabuk sönecek diye yine kanı bozuklar hainler yazacak ordan öyle oldu da böyle olduda falan da filan da. Ulan cebinde 1 doların yok, hayatta bir titren yok, klavyeden yazıyorsunuz! Birde ne kadar ezikler görüyorsunuz dostlar, değil mi? Hemen hemen tüm hainler yurt dışında yurt içinde felaket tellalları beni takip ediyorlar, hemen atağa geçiyorlar. Kaybedeceksiniz! Takibe devam edin olur mu! Birde diyorlar dış güçler hikayesini bırakın…Arkadaşım, dış güçler söylemine sen takılma, nede olsa onlar senin ataların, bedeninde onların kanını taşıyorsunuz! Aklınızda onlar var! Ben bu lafı sizlere değil, vatan evladlarına söylüyorum… Suriye, Libya, Afrika, Irak, Kıbrıs, heryerde karşılarında bizleri gördükleri içindir! ABD’ye uşaklık etmeyen, posta koyan Türkiye olduğu için, Ukranya, Bosna Hersek, Cezayir, Tunus, Gürcistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Pakistan, Afganistan da olduğu içindir!… Yiğitler, siz rahat olun! Yıllardır başaramadılar, yine başaramazlar! Gülüyorum, sizde gülün bu hainlere… Eski aciz güçsüz devlet yok! Gece yarıları ekranlara koşup, klavyelere koşup hainlik eden itlerle yıkılsaydı batsaydı bu ülke, çoktan batardı!… Gök girsin kızıl çıksın!….

Bu gönderiyi paylaş