Ekrem İmamoğlu’nu Selde Boğdular ..!

Türkiye Cumhuriyeti devletim çok ihanetler gördü. Bu ülkenin pırlanta gibi çocukları soldan Hüseyin İnanlar, Deniz Gezmişler, Mahir Çayanlar diğer bir yandan ülkücü hareketten Ahmet Kerse, Ali Bülent Orkan, Cengiz Baktemur ve sayamadığımiz nice gençler. Ama o zaman her iki tarafın derdi vatandı, en azından bu ideolojiler çok değerliydi.
Tabi ki şehit mehmetçiklerimizi de rahmetle anıyoruz…

Fetö ile Apo itini aynı anda büyüten, besleyen, kollayan CIA sonuç itibariyle başaramadı. Şimdi ideolojik bir akım yok ama Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu partinin pkk yaltakçısı bir partiyle dip sağ ve dip sol partinin ayrılıkçı düşüncede olan partiyle bile bir araya gelip sözüm ona masa kurmaları, masaya altı ayak takmaları vs.

Bu günleri görmek de güzel. Neden güzel? Çünkü başarılamayacağı aşikâr da ondan.

Sayın Kemal Bey değil, kim ise bu sistemi kuran mantık ki eğer bu ülkede FOX TV bile Ekrem Bey’i selde boğduysa, ki boğuldu Ekrem bey selde. Boğuldu ama kumpasa getirildi. İyi parti, Saadet partisi, Deva Partisi gibi güya sağ cenahtan partilerin baskısı sonucu bu masayi kuran eller Ekrem Bey’i selde boğdular. Şahsi nazarımda yüzde 99 Ekrem Bey cumhurbaşkanı adayı olmayacak.

İşte gördüğünüz gibi FOX TV, sonra Can Ataklı ve diğer avaneler gömdüyse İmamoğlu’nu, basın da demek ki Ekrem Bey çok güzel oyuna getirildi. Sadece Ekrem bey değil HDP partisi de diskalifiye edildi. Durun bakalım daha neler göreceğiz…

Evet Ekrem Bey’in siyaset sahnesi sona ermiştir. Eee… projeyle gelen projeyle gider…

Hani atalarımızın bir sözü vardı ya; haydan gelen huya gider… Bir de işin ilginç tarafı, tam emin değilim ama selde boğulan suda boğulan cennetlik olurmuş…

Bu da Allah’ın ihsanı ne diyelim…

Sevgilerimle,

Kaan Sarıaydın

Bu gönderiyi paylaş