Plandemi Filmi…

Avrupanın bir çok ülkesinde ve dünyada bir çok ülkede plandemi yasaklarına karşı insanlar sokağa dökülmeye başladı! Dünyanın en büyük terör örgütü olan dünya sağlık örgütünün yönetmenliğini yaptığı plandemi filminin adrenalin dolu sahnelerine sıra geldi! Tanzanya devlet başkanı meyvalara ağaçlara hemen hemen her şeye test yapıyoruz ve her şey Covid’li dedikten hemen sonra öldürüldü. Plandemi yalanı elbet bir gün bitecek ve gerçekler ortaya çıktığında bugün ahkam kesen tüm dünyadaki hekimler saklanacak delik arayacaklardır. Sokak eylemlerinin çoğalacağını, insanların sokaklarda küresel sermaye defol yazacağını, şirketlerine saldırılar olacağını hepsini söyledik.

Dün BBC’ye doğru yürüyen halk ulus devlet mekanizmalarının toplumu hedefe yönlendirdiğini gördük. Bu iş daha çok ilerleyecek!  Yasaklar dünyada bir çok ülke liderinin sonu olacak! Biat edenler, bu yalana ortak olanlar ulus devlet derin mekanizmalarının en iyi kullandığı silah olan sokak ki, ben artık ismini değiştiriyorum Sokak 19 silahıyla sermayenin tüm kirli ve pis planlarını alt edeceklerdir!

Evet, Avrupa da, ABD de ve dünyanın bir çok ülkesinde Sokak 19 silahı ile sermayenin silahı Covid 19 silahının savaşı başladı! Bu savaşın sınırları Avrupa ve ABD bölgeleridir ve bu savaşı emin olun Sokak 19 yani halk kazanacak! Covid 19 kaybedecektir!…

Bu gönderiyi paylaş