TEMSİLCİLİK

Sevgili Canlar; Bayramınız mübarek olsun şimdiden, Rabbim sevdiklerinizle nice güzel ramazanlar ve akabinde bayramlar nasip etsin.

Ülkemize, vatanımıza dirlik birlik ve zaferler nasip etsin inşallah… Evet yeni bir dünya ve bizler bu yeni dünyada en öncü en başarılı bir toplum olmalıyız .. Mavi Gazetem, Mavi Strateji, Mavi Ekonomi, Kızıl Elma Ocaklarım ve Kızıl Enstitü projelerimizi hayata geçirdik.

Şimdi Allah nasip ederse şehir şehir, ülke ülke temsilcilikler verip hep beraber yeni dünyada verilen görevi yerine getirenler olarak değil! , Geriden gelenler olarak değil, onların oyunlarını onlar sahnelemeden bozanlar olarak yarışa geride başlayan değil, önde devam edenler olarak ilerlemek için çabalayacağız..

Burada en azından şu yazıda şunun anlaşılmasını istiyoruz. Bulunduğu şehirlerde ve ülkelerde fiziki ofisleri oluşturabilecek ve bunu yaşamının bir parçası haline getirecek, bu projede ve markada hak sahibi olacak, birlikte büyüyeceğimiz ve toplumun tamamına ulaşabilmek adına köprü vazifesi görecek insanlarla sürece başlayıp bu şekilde toplumun tamamına inşallah hitap edeceğiz…

Temsilcilikle ilgilenen, alakadar olan insanlarla görüşmede bire bir de tüm teferruatlar aktarılacaktır. Tüm taleplerde bire bir görüşme gerçekleşecektir.

Şimdi sizden ricamız; yurt içinden başvuru yapacak kardeşlerim basvuru@mavigazetem.com mail adresine; yurt dışından başvuru yapacak kardeşlerim world@mavigazetem.com mail adresine, kendileriyle alakalı bir biyografi paylaşsınlar; ne iş yaparlar, eğitim, kariyer, iş, meslek gibi bilgileri ve özellikle telefon numaralarını yazsınlar. Bulunduğu şehir veya ülkede temsilci olmak isteyen kardeşlerim; burada kesinlikle bay, bayan ayrımı yoktur.

Şimdiden Rabbim hayırlı olanı nasip etsin, Allah’a emanet olun…

Hayırlı bayramlar….