Yeni Süreç

Kadim devletimin değerli canları;

Çok şükür vatanımıza hizmet Şiarı ile çıktığımız bu kutlu yolda sayısız projelerimizden ilki olan Mavi Dershanem’i, yolumuzu ilmin rayihası ile aydınlatıp bereketlendirmesi için hayata geçirdik.

Çünkü biliyoruz ki ilim suyu ile hâl olmayan hiçbir toprak yarınlara gölge olacak Çınarları yetiştiremez.

Hamdolsun ki burada bu kadim devletin Şahlanışında çok önemli rolleri olacak yazılım uzmanlarını yetiştirmeye başladık, ayriyeten yabancı dil, üniversite/liseye hazırlık kurslarımızda hayata geçireceğiz.

Çok yakın bir zaman içinde Kızılelma Enstitüleri ile insanlarımızı mesleki öğretiler ile donatıp çeşitli iş kollarında kalifiye insanlar haline getireceğiz.

Mavi Strateji projemizde canlarımıza global ve yerel sahalarda kendisini, projelerini ve işini hangi stratejilerle konumlandırıp Yeni Dünyada nasıl başarılı olunacağını öğreteceğiz.

Mavi Ekonomi ile ekonominin, finansın en detayına kadar inerek parayı onu bilerek kazanan ve yine onu bilerek yöneten, bu bağlamda bugününe ve yarınına hakim olacak güçlü insanlar yetiştireceğiz.

Mavi Tim ile dünyada kadim devletimizin bütün yazılıma bağlı altyapı alanlarında dışa bağlılığını bitireceğiz ve dünyaya yazılım alt yapıları ihraç eden ve bu alanı domine etmiş bir ülke konumuna geleceğiz. Bu projemizin finansmanı için 1 Milyar Dolarlık bütçe ayırmış bulunuyoruz.

Kızılelma Ocaklarım ile insanlarımızın temel hakkı ve çok büyük gerekliliği olan gerçek tarih, ilim, bilim ve Kadim geleneğimizin günümüzle harmanlanarak öğretildiği, ışığı sürekli yanan bir Ocak yapısallaştıracağız.

Mavi Gazetem ile dünyanın nefesini kesmeye çalışanların bozuk ve yalan haberleri ile toplumsal algı kontrolü yaptıkları haberciliğie can suyu olup doğru ve gerçek haberi sizlere sunacağız.

MetaSophie projemiz ile akıl, ruh ve bedenin ortak çalışma ilmini öğreteceğiz. İnsanımıza insanı anlatarak başarı, huzur ve mutluluk yolunda kendi cevaplarını bulmalarını sağlayacağız.

Hepinizi Allah’a emanet ediyorum, yeni projelerimizin müjdelerinde görüşmek dileğiyle.

İhsan BİNGÖL

Kızılelma Ocaklarım Başkanı

Bu gönderiyi paylaş